Listopad 2010

Vánoce,vánoce přicházejíí.. Ať už je to za mnou!

14. listopadu 2010 v 16:43 | ** |  My world
Ahooj <3
     Listopad a venku nádherně, asi jsem jedna z mála, ale sníh mi vůbec nechybí! Kdyby napadl, tak na Vánoce a do Silvestra aby už byl pryč :D Joo, taky určitě už začínáte řešit, co komu na Vánoce že? Je  to nekonečné vymývání mozků, začátek listopadu a v obchodech už se prodávaj baňky a podobný věci na stromek, čokolády a mikulášové na Mikuláše a k čemu to všechno je? Pro mě Vánoce rok co rok ztrácí své kouzlo, když sem byla malá viděla jsem celé ty svátky uplně jinýma očima..Stresovat, kde zase kruci vezmu prachy na dárky co komu koupit, a hlavně kam to mám pak schovat když u nás v baráku se přijde uplně na všechno? (Dobře, na všechno ne, ale nechte mě v tom.. :D)Dobře tak se dostanem k dnům před Štědrým dnem, to je gruntování celého baráku, což je hotovo za nějakých.. nevim asi tak 4 hodinky a potom se akorát leží u bedny a jí..Joo toto uplně "miluju" a pak se všichni strašně divíme, že nám nejsou džíny a tričko obtahuje rosolovité břicho a podivně se "scvrklo"! :D A to do konce roku zbývá ještě dalších zhruba 20 dní! Děs je to!
Tak a nastává Štědrý den! Ráno se vstane, vypijem kakao, a já se odeberu k počítači, otec k televizi, sestra za psem a mamka do kuchyně aby stihla nachystat celou tu večeři a vzhledem k tomu, že MY jsme velice vybíraví, tam stráví celé odpoledne. Kolem 4 se všichni osprchujem, převlečem do svátečního a pomáháme mamce nachystat stůl k večeři. No zrychlíme to, pojí se, jde se ke stromečku kde najdeme věci, o kterých stejně víme poděkujem, uklidíme bordel z papírů a čučíme na pohádky a u toho se zase jí cukroví! Grr, pak nemáme vypadat jak vypadáme že?!
Další den se jede k babičce na oběd, kde zkysneme až do večera. Je to fajn asi první hodinu, ale co chceš dělat s celou rodinou celé odpoledne, dívat se, jak jí, chlastaj a potom maj debilní kecy? Ne, dík! Já už si přece tolikrát vyslechla, že jsem šikovná jak mi to ve škole jde, jak jsem rychle vyrostla a jak už bych si měla hledat nějakého frajera.. Stačí, že to poslouchám celý rok ne, aspoň na ty svátky byste mě mohli ušetřit rodinko.. :) Dašlí dny přeskočíme, to je jenom pokračování nudy s cukrovím, televizí a laptopem.. Silvestr, zase zkysnu doma, protože moji známí a kamarádi už mají jiný program, tak se s rodinkou vypravíme ke známým kde se sedí u televize, jí a chlastá a zase ty debilní kecy..O půlnoci se postřílí rakety, všichni se začnou objímat a líbat aa co napadne mě? No joo zase uplynul další rok a já zase sedím s našima tady a sama..Takže se nic nezměnilo.. A změní se to někdy vůbec? (.....) Tak se sedí do dvou do rána a jde se domů a spát.. A všichni včetně mě budou říkat, jak bude rok 2011 dokonalý a lepší než ten předtím ale postupem času se ukáže, že žijete uplně stejně jako v roce předchozím..

Je to začarovaný kruh a skončí to někdy? Vidím to tak, že sotva mi bude 18 a našetřím si nějaký prachy odletím někam na druhý konec světa abych měla od těchto svátků pokoj .-.
Díky za váš čas a čtení :)