Říjen 2010

Podziim

31. října 2010 v 11:52 | ** |  Diary
no joo :(
Pěknou neděli přejuu :)
Po nějaké době se zase hlásím o slovo.. :D
Venku nám to hraje všema barvama a pomalu ale jistě se blíží ta mrdka zima :/
Nemám ji ráda, nee! Už jenom při pomyšlení na zimu mi vyskakujou na tváři pupínky,které ne a ne ustoupit.. :D No a jak jste si užily prázdniny? Taky jste museli pondělí a úterý ještě do školy?
Joo já jako gymplák samozřejmě jo že..Ale uteklo to a prázdniny utekly ještě rychleji,tak aspoň ve zkratce:
Ve středu sme byly s kámoškama kalit, skončily jsme v hospě u kofoly a kecaly sme,protože venku byla nehoráázná kosa :D Ten den bylo dobřee, plno nových plánů, starých vzpomínek a současných zážitků.
Ve čtvrtek jsem byla myslím doma, to sem se tak kuur..... nudila..
V pátek sem byla přes den sama doma, takže sem byla topič,uklízečka a taky sem vařila oběd,mm stává se ze mě pomalu paní domu :D :D Né,jen to ne!
V pátek odpoledne jsem jela ke kámošce u které sem spala, zase se kalilo, joo bylo celkem faajně.
V sobotu sem dopoledne byla ještě u kámošky, uklízely sme zahradu,kecaly, a tákk.. :)
Odpoledne zase přijela jiná kámoška a ta je uplně hotová z našeho psa,takže sme byly furt u něj. :D No a dneska sem akorát dělala úkoly,které sem si všechny chytře nechala na dnešek. :P
Večer jedu na intr, těším se na tu moju spolubydlící,strašně fajná holka to je :))
No odpoledne budu asi zevlit u kompu,možná cvičit,chystat věci na intr a číst..

Tak, když tak přemýšlím co u mě nového, tak toho ani moc není, na školu už sem si zvykla, takže faajn.Objeva mám vyhlídlého, ale nechám tomu volný průběh..Někdy mě přepadávají strašné depky kdy nemám vůbec žádnou chuť do života, ale to bude tím počasím, na mě to prostě tak působí. Joo, už se mi vůbec nezdají sny, fakt nepamtuju kdy se mi naposled něco zdálo..
No za chvilku vánoce,aaach jo.. Zase budu poslouchat ty dementní kecy rodinky,že už sem velká holka a už bych si mohla někoho najít.. Jo, už teď se na to těším ;) :D Tak zase páá, na neurčitou dobu.

Bored.

3. října 2010 v 13:33 Diary
Už je to tak. Možná, že většina lidí by se radovala kdyby měla volný celý barák,
ale já se nudím jak idiot.Dobře nenudím se až tak, že bych se šla učit,
ale stejně se nudím hodně.Filmy a seriály už mě nebaví,cvičit už sem dneska cvičila a na fb už se taky nic neděje když to aktualizuju co dvě minuty..
Fakt je lepší asi ten školní týden.To nemám nárok na nějakou nudu, buď se učím,nebo poslouchám hudbu nebo prostě něco.Asi už se tam nastěhuju navždy :D :D Néé,to nee bych nedala.
Ale dneska už se tam zase celkem těším.Joo,ty nedělní večery jsou tam děsné ale tak co už,zítra hezky na 9,pospím si do 7 krásně a budee :))
Joo,tak si jdu asi něco přečíst,nebo si přece jen pustím nějaký ten filmek..
Majte sa :)Vůůbec se mi nelíbí slovenština nééé :D :D