Červen 2010

Craziness

24. června 2010 v 19:04 | Andrí |  Diary
Ou jéé čágo! Mudím napsat zas nějaký ten článek že..Takže dneska mám totálně dobrou náladu,ve škole mi uplně nejvíc hrabalo,až sem si říkala jestli mi náhodou ráno do vloček někdo něco nepřidal :D Prostěě užíívám všecko už a prdel mi tak můžou políbit všeci kterým se to znelíbí. Rýmování by mi dneska šlo no.. :D :D Zítra zas budem ve třídě hrát kenta godness to zas bude..zas budou nervy u toho.
Zamilovanáá ♥ Uch áno <3
Samože zase do věci a tentokrát je to triko Big bang theory mě tak napadlo že si ho koupím a na netu mi to hned vyjelo a je i celkem levné! Juch takže se asi odměním za své dokonalé výzo a udělám si radost,teda pokud někdo bude tak hodný a dá mi na něj nějaké lowky že :D :D A ták kdyžtak budu šetřit , i když neviem, příští týden rozlučák a já nemám pro sebe žádnou flašku kupenou!! A o suchu teda rozhdoně nebudu! Ožeru se jak to prase ou jéés páč tam bude jen ta lepší půlka naší třídy tak bude aspon prdel jim předvedem s holkama jak se kalí ve velkém.
Když už mluvím o tom kalení,v sobotu my got čabaníís zábava u nás poseru se se asi nedočkám! Nejlepší zábava z celého roku na kterou se taky nejvíc těším :)  A přijedou ty mé,kromě Ani,která mě trošku nakrkla že nepřijede,páč jede za svým klukem.Ale tak my si to vynahradíme..Tyto prázdniny budou mega a začne to už tutuo sobotu,pokračovat hned prvního a pak už to pojede rubej to tam :D
Končím too long text Mír s váma sestry a bratři :P

Už se nám to blííží

17. června 2010 v 16:46 | Andrí |  Diary
:D :P
Povedený avooš :D
Ahooj!! Tak konec školního roku se pomalu ale  jistě blíží,někomu víc někomu míň ale přece se dočkáme.
Pamtuju si,jak sem si až nesmyslně plánovala, jaká bude devítka úžasná a nejlepší ze všech a po pravdě-byla asi nejhorší. Když vezmu celý ten školní rok,tak bych si nechtěla zopakovat asi žádný okamžik v té třídě. Jsem na konec i ráda že jdu mezi nové lidi...
Když ovšem vezmu normální rok,mimo školu,tak ten je zatím hodně vydařený.Přesně jako sem si přála,samé akce a tak. Aspoň něco co sem si přála se splnilo.
Čím starší sem,tím víc mi připadá že sou lidi větší a větší svině. Né ale fákt jako.A to je mi teprve 15 to nechcu už vidět pak.
 Počasí mě taky pěkně dojebává..chvilku pěkně,až tropické vedra tak akorát na koupání,a pak měsíc hnusně a déšť na pytel toto.Tak už ať je hezky plííz!!
Noo..co bych vám tak ještě řekla pěkného..V pondělí jdu asi za starostou na nějaké slavnostní udílení něčeho nebo co blá blá.Zrovna je venku kráásně,tak už pádím odpočívat a čítat mou milovanou JOY. adieu přátelé :)

Nadpis?

7. června 2010 v 19:23 | Andrí |  Diary
Tak už zase píšu.Konečně sme se dočkali, a máme pěkňoučko,teploučko že ano..
A taky prázky se nám bleskem blíží ♥ Těšíím se a mooc. A co výza,zlepšujete známky na poslední chvilku? Já na to naštěstí toto pololetí můu už jakž takž jebááť,protože sem přijatá a o dva stupně se snad nezhorším.. :)
 Já ani nevím co mám už tak psát..Můžu jen klepat na dřevo,protože mi (skoro) všechno co chci vychází,z čehož mám fakt radost.Jen aby to vydrželo žee..
Já fakt nevím co psát,jdu radši otravovat někam jinam.. oláá bejbízz ^^