Duben 2010

Článek!

26. dubna 2010 v 19:06 | Andrí |  Diary
Jedu si to dneska ve velkém styluu :D :P Oldchool songy marathon!
Zdárrte děcka! Tak jak se máte? Já se mám parádně.Jenom to počasí kdyby furt nezlobilo :D
Přijímačky sem nedala,hold konkurence byla moc velká.ALE dostala sem se do Hranic,což je taky fajn,páč to je blízko a aspoň někoho tam budu znát.(Zatím vím o dvou lidech.)Uplně maximálně sem si užila vííkend,se starou partou,ráda mám ty lidi furt.Ale už žiju jinde noo. Dále se zítra fotíme a já ještě navíc budu vyfocená na čestné tabuli naší školy,boože zas tam budu vypadat jak ten největší degeš.Patnáctka se blííížíí! Juchůů.
Na koncert teda definitivně nejedu,nevím jestli už sem to psala,pro jistotu to píšu znova.Nevadíí,my si to s boogřicema vynahradíme a to třeba hned v sobotu na zábavě ;)
Škola je pruda,dneska sem asi hodinu seděla nad referátem z fyziky,stupidní téma a vsadím se,že budu mít referát zas jediná já.A bez tiskárny a powerpointu se to taky nedělá nejlíp,že jo.Říkala sem si,že bych udělala aji osmisměrku,ale nakonec sem se  na to vyprdla.Už se bleskeem blíží konec roku,trička pořád nemáme jenom pro připomenutí,(ne že bych o  tričko ještě stála,aspoň ušetřím 300 Kč) a my nedomlouváme rozlučák,teď má být akademie,mí inteligentní spolužáci se odmítají účastnit a já se do toho taky nějak extra nehrnu,..Nevím už co psát,jen vím že mi něco chybí,a nikomu nepovim co,protože to vím jen já..Po sobotě sem to poznala,že už to něco co mi chybí potřebuju.Tak mi držte palečky,ať se po¨štěstí :) Příjemný večer a krásné počasí přeje Ándíí

17.dubna

17. dubna 2010 v 11:23 | Andrí |  Diary
Holaa lejdýs! Jak se daří? Já se mám dneska celkem fajn,konečně skončil tento pracovní týden,protože alespoň co se školy týče byl jeden z nejhorších.Nic,ale vůbec nic se mi nepovedlo.
No a včera mi ještě mamka řekla,e na ty Billy nepojedu,protože přijet ve čtvrtek ve 4 ráno a v pátek jít do školy to nejde a protože by pro mě stejně tak pozdě nejela.Super.Včera mě to totálně dojebalo.
No dneska zatím svítí sluníčko,zatím ale je prej venku celkem zima tak nevím.Mám trochu strach z toho prachu :D :D
Dneska maminka peče Pařížský řez mmm těším se už dlouho sem neměla..
Jo 1.května snad klapne zábavaaa! Ještě nevim nevim..
Přijímačky už ve středu áá bojíím :(
Nevím,co už bych napsala tak asi radši půjdu dělat něco prospěšného.Pa

Tak to mě překvapilo..

13. dubna 2010 v 20:35 | Andrí |  Diary
..K tomu se dostanu pak! Dnešek začal normálně,akorát sem se zas jednou rozhodla,že si vyžehlím vlasy.
No stejně se mi to zvlnilo žee..No venku je furt hnusně,takže deprimující stavy pořád převažují.
Škola byla faajn,akorát chemie 4 krát 2-,neřešit že :D A z dějáku sem dostala snad úplně první trojku za ty čtyři roky co ho mám.No pak nás učitelka z pracovek poslala do obchodu nakoupit njaké věci,páč nám neřekla co si máme přinést do vaření tak jí teď musíme donést 10 kč,ale pekly jsme muffiny mňam povedly se nám!
No a konečně-zpět k nadpisu!Dověděla sem se z velice tajného :D papírku co si psali dva mí spolužáci,jmenovat nebudu páč když se sem podívá někdo ze třídy tak mi to bude stejně jedno ale i tak..
No a můj dobrý kámoš,kterého mám ráda ale je to trošku výmaz trošku víc! a nikdy semho nebrala jako nic víc než jako kámoše a ani sem o něm nikdy nijak jinak neuvažovala,napsal na ten papírek že se mu líbím! Já myslela že puknu smíchy!
No ale fakt mě to pobavilo!
Doma sem akorát dělala pár scio testů,no jo ty přijímačky jsou každým dnem blíž a jinak sem cvičila a jinak nic.. Teď taťka zabíjí ovce nějakým arabům celkem se chlamu z tohoco mi tu mamka vypráví jak s nima mluvila :D :D
Zítra jedu k mojí Eví,budeme píít a budu tamspát a bude doobře!! Těšíím!Teď už asi valím do pelechu..Majte sa

To počasí!

10. dubna 2010 v 11:33 | Andrí |  Diary
..
Čau.Taky vás tak štve to neustálé střídání počasí?
Mě totálně! Když už nemám na víkend nic v plánu a těším se,že zajdu teda po dlouhé době s kámoškou ven,tak je hnusně!To je jak naschvál ty vole!
Prej jaro tsss..
Novinky:1)Ze čtvrtletky z matiky za 2,dobře..
2)už za 12 dní přijímačky nééé
3)pořád nějaké konflikty se sestrou,ze které se stává puboš a mě už přestává ona bavit!
4)Miluju své drahé 3 zlatíčka,se kterýma včera bylo nejlííp
5)Zdá se,že situace v naší třídě se začíná pomalu uklidňovat
6)Kluci? Nic.. :) Ale usmívám se,užívám si svobody!

Tak to by moho být ve zkratce tak všecko co sem chtěla napsat.Našlo by se toho víc ale nějak se mi nechce psát.Promiňtee noo :D Zase někdy ☺ Andrí

6.dubna

6. dubna 2010 v 20:40 | Andrí |  Diary
..
Čáááu.Jak se vede?
Mě stráášně deprimuje to hnusné počasí.Prázdniny bych si užila ještě víc než sem si je užila,kdyby bylo krásě celou dobu a ne jenom dva dny.
Ale k dnešku.Ráno bylo celkem hektické,protože sem si vstávala o 10 minut později a pro někoho jako jsem já,je to tragédie,protože každé ráno má přesně svůj program a tak vstanout o 10 minut později znamenalo vynechat bohužel ranní rozcvičku.Co už no..
Chtěla bych už zasé chodit jenom v mikině do školý ach joo..
Škola byla fájn,vždycky je s mojima ženamá.
Po školé domů,pěkně sem si pokecala s jednou holkou od nás.
Ty jo během tohoto týdne by mi měly dojít už dopisy ze škol,ohledně přijímaček.Bojíím :( Já to asi nedám..
V tadtěch věcech mám fakt nulové sebevědomí...Za dva týdny budou dva dny za sebou nervy a stres.
No,připadá mi(ZASE)že se mi nějak vzdalujou kámošky.Evička je pořád každý den s tím svojíma aKiki s Ančou si zas s těma svojima furt píšou a já zas nic.Nějaký moje prokletí nebo co.Ale žiju,tak co.
Každopádně koncert bude a už domlouváme velkolepou akci roku,moje 15tiny.A taký zoo a jiné.Joo zase to bude fájn,to je jenom ten předmenstruační stres.Hahahaha
Nevím už víc co psát,akorát že v Odrách a okolí asi vymřeli šikovní kluci,kteří by si mě všimli.Grr ani sew nedivím :(
Konec deptání se,jedu GG,pak Polreich a spinkat.Olá :D

3.dubna

3. dubna 2010 v 12:56 | Andrí |  Diary
..
Pěknou sobotu přejuu :) Jak se máme? Já celkem na pohodu.
Ráno sem zas samo nemohla dospat že o třičtvrtě na 8 vstávat,šak proč né,když mám ty prázdniny.Mmm,dnešní ráno bych nazvala rodinnou sešlostí.Po dlouhé době sme všici snídali u jednoho stolu.Best rodiče mám,maminka mi chce pořídit noťás na narozkýý a to sem si o něj ani neřekla :) Boží sou oba dva i když mě někdy serou ale to k tomu patří ♥
No já sem se pak vrhlá na luštění křížovek mě to nějak chytlo..mamka mi furt radila a já furt nervila,že si to chci vyluštit sama.Pak hezký umýt hlavinku a šla sem ségře ukázat jak se POŘÁDNĚ vysává pokoj.Mamí si toho hned všimla jak je tu čisto,tak jí hned došlo,že sem vysávala já.Joo dost už té samochvály :D
Potom se mi koonečně podařilo segru přesvědčit aby taky něco dělala doma.Utřela prach,činnost která mě zabere někdy až tři hodiny a to jenom náš pokoj,jí zabrala 10 minut.Zdechloun je too.
Pák sem šla cvičit,to sem si zas dala do těla,sem po nějakých 45 minutách byla uplně nejvíc spocená a mrtvá takže sem šla hned do sprchy.Za chvíli si jdu dávat oběd těším se na to,vepřo knedlo zelo máme :) :) Mňamkáá
Dneská konečně vén,už konečně musím vzít ty brusle,když kolo mám pokažené!Mám ale strach že si tam rozbiju hubu bo tam sou strašné kamínky a zadrhává se to do bruslí.No nevím ještě možná že risknu přeci jen to kolo.
Stráášně mě sere to počasí to ani není možný jak.V pondělí musí být hezky,jinak budu sedět doma a dělat že doma nejsem :D
Jdu už kecám hovadiny,užívejte víkendu bejbís čau ☺

Dojela sem,žiju :D

1. dubna 2010 v 20:23 | Andrí |  Diary
Jenom ať víte :) Trvalo mi to jenom třičtvrtě hodiny ale bylo to úžasné odpoledne^^

Aprííl

1. dubna 2010 v 11:26 | Andrí |  Diary
..
Dobréé aprílové poledne! Jak se vede?Já se mám fájn zatím...
Už ste někoho nachytali/byli nachytáni? Já ještě ne,ale mám takové divné tušení,že to přijde.Dneska je venku toálně krásně,snad to vydrží!
Já blázen sem se rozhodla že pojedu ke kámošce-na kole! Teď si určitě říkáte,co je na tom zvláštního,ale kdyby ste viděli mou cestu nahoru tak už by vám to bylo jasné.Samá zatáčka a kopéc.Šak proč né,aspon nebudu sedět doma.Dneska sem si pěkně pospalá do půl 9,už sem se potřebovala pořádně vyspat.Jinak včera sem byla v knihovně a půjčila sem si 5 knížek,sem zvědavá za jak dlouho to stihnu přečíst..
Včera mi segra psala že už máme zabůkované letenky juchůů ^^Těšíím se mooc
No vypadá to že si konečně půjdu pustit ten Pearl Harbor,konečně mám čas.Večer nebo zítra písnu jak dopadla cesta.Pá