Březen 2010

Mě už je to fuuk!

30. března 2010 v 19:02 | Andrí |  Diary
Chill out !
Dobreeej! Jak se vede? Já si žiju celkem fajn.
No né,tak jako sou chvilky kdy mě život sere,jako třeba ve školé že,s tyma dvěma VYJEBANÝMA KUNDOŠLAPKAMA,ale život je jinak nádherný.. Vidíte tu ironii?! :D
Néé prostě všecko je fájn jenom je čím dál víc lidí co mě strašně točí a mám někdy sto ne milion chutí vstát a nalidkat jim,aby se už vzpamatovali..Teď nevím jestli už sem psala o mém záchvatu agresivity z minulého týdne ale myslím že jo.No tak teď už sem ve fázi kdy je mi to vlastně všecko jedno.
Uch,dneska mi náš třídní vzal dopis který sme si s holkama psaly o týh dvou,a byly tam jakože celkem peprné výrazy :P Ale jako co,nestydím se za svůj názor,ony o mě mluví MNOHEM hůř.
No tak vidíte teď sem se zasekla.Ve škole byla jinak celkem nuda páč moje spolusedící nebyla ve škole,takže celkem nuda v hodinách..Zítra si beru časopis ať se tak strašně nenudím.Mmm jak já vždycky miluju tu chvilku,když přijdu na busák a řeknu si že už není nikdo kdo by mě nasral nebo vytočil.Protože je to fakt,doma je všecko uplně v pohodě žádní čůráci a pitky mě neserou,rodiče sou v klidu a na hádky se sestrou už sem si zvykla.Zítra poslední den do školý a pák-prázdniny!Koonečně!Samo že zítra píšem čtvrtletku z matiky,já to celkem umím,nejhůř budu mít za 3 no.Pak dvě desetiminutovky z příroďáku,to je v klidu to bude dva minus jako vždy i bez učení :)
Já vím,já vím věřím si :D No a pak konečně ven,už dva dny sem nebyla chybí mi vzduch a kolo.Asi jdu koukat na GG nebo Pearl Harbor sem si ho stáhla a furt nemám čas se na něj podívat :D Gg vítězí! :D Pearl harbor někdy přííště.Loučím se čuus <3

Saturday morning..

27. března 2010 v 12:23 | Andrí |  Diary
..
Dobréé už odpoledne přeju :)Jak to jde? Já se mám celkem fajn.Kecám! Ukrutně mě bolí břicho a já vůbec netuším z čeho..No vstávala sem o půl 8 proč ne že..V devět se šlo na rally.Ta začla až o půl 11 ale nevadí že.Pěkně to valili,pěkně.
Hmm už je teď pauza a já už zpátky nejdu páč mě to už zaprvé nebavilo a za druhé mi je šílenáá kosa a za třetí to břicho.Mmm nevím co budu dělat dneska nee.
Čekám až mamka vstane a přinese bramory at si můžu dát oběd.Jako já bych si pro ně klidně zašla že,jenže sou ve sklepě a mezi myši fakt dobrovolně nejdu...
Nevím už co psát,celý týden sem se těšila na víkend a když sem se dočkala tak se jenom nudím.No nic.Asi stáhnu nějaký film a nebo to zakopu u knížky dneska.Užijte si víkend líp než já :) Bááj

Pražáky člověk pozná na první poslech :) "Helee,tam jde nějakej človíček v tý bundě!" <Dneska jeden z pořadatelů rallye

24.března

24. března 2010 v 19:22 | Andrí |  Diary
..
Čau,čau.Dnešek byl přesným důkazem toho,jak se může uplný shit den najednou proměnit na cekem pohodový den.Ráno ještě všecko v pohodě jak sme přijeli do školy,pak sme šli holkám naproti.A ve škole to začalo.Kikinka si dělala z něčeho srandu na Aniččinu stranu a ta která by se tomu jinak smála na ní uplně hnusně ať radši drží hubu.Tak dobré no,Kikina nasraná s Aničkou,celou první hodinu spolu nemluvily a to už je fakt co říct! Jo jinak jako matika,písemka-kdyby mi učitel neporadil ten celý první příklad,tak mám za pět.Takhle to vypadá spíš na trojku.
Co se se mnou v té škole zas děje? Teď před přijímačkama jdu dolů.No další hodina zemák,v klidu učitel zapoměl na písemku ale taky byli všichni nějak podráždění..
Třetí hodinu už se ten den konečně někam posunul,sem seděla s Pájou,sem se zas nachlamala!!To vždycky s ním!By ste nás museli vidět,já píšu a on do mě drká,pak ho mlátím a on se mi směje,já pak nadávám a pak se spolu normálně bavíme..Sranda no.No pak občanka tež v klidu.Čeština nuda jak cííp,písemka v klidu to bude jednička.Pak cviko z matiky božee,sem byla u tabule a vůbec sem nevěděla,sem dostala za 3.A pitka učitelka nám tu hodinu ještě o 10 minut protáhla!Ještě štěstí že sem zrovna nejela o půl 2,to by mi frnklo.Pak se šly rozdávat autogramy na schody.To máme u nás ve škole takovou soutěž kde prostě děcka běhají do schodů a dolů a my jim vždycky museli dát podpis že byli dole.No fofr ale dalo se.Pak sme šly na bus,nuda v buse.Doma jenom rychle oběd a pak se jeloo ven! Dooost sme se nachlamaly s mým siamským dvojčetem Marcelou :D Joo dneska bylo dobře.Jela sem pak asi za dvě hodiny domů.Tak sem si udělala véču,umyla nádobí a šla na comp.Mmm zapoměla sem říct,že moje stupidní sestra si nevzala klíče,které sem jí aspoň tříkrát připomenula a samo že mi babička zamkla a tata nebyl doma! Tak sem musela valit k tetě nahoru pro náhradní klíče.Jo a přišel mi dopis z gymplu,akorát že to nezveřejnili na netu takže ještě nevím jestli sem mezi těma které jakože berou nebo né.No dneska seriálový večer valím už! Ještě si chci pustit kousek GG.Pápá ♥

23.března

23. března 2010 v 19:57 | Andrí |  Diary
..
Ahooj :) Krásný jarní den dneská :)
Ráno stejně všeckoo jako vždy,až na straaašnou bolest zad sem myslela že zdechnu ve škole.Noo první hodina byla asi nejlepší z celého dne..Válečná zbraň(britská novinka) já : PRAK! :D :D A pak:japonský letec který se nechá dobrovolně zbombardovat os svého letectva já: DEBIL,evča: HRDINA :)
Joo hrabalo náám :) Ale pak už bylo jenom hůř..DRuhou hodinu už to bylo o ničem třetí už sme uplně spali a tak to šlo dáál.No dneská výtvarka,to bylo něco pro moje nervy..Sme museli dělat takové kuřata obalené senem.Sem myslela že mi jebnee.Ale učitelka mi nakonec naštěstí pomohla..
Pak sme šli s Aničkou na busák,sme kecali o akcíích.Už víím co bude o víkendu! Jestli to

22.března

22. března 2010 v 19:25 | Andrí |  Diary
..
Ahooj :) Jak bylo dneska? Já se měla v celku fajn.Jenom sem myslela,že mě to vstávání zabije.Ale žiju ;)
No,konečně dneska v jarní bundě pěkně,a jak sme přišli do školy tak sme se s Kikinkou mojou rozhodly že půjdem holkám naproti na busák,tak sme šly jenom v mikinách teploučkoo.Matika byla uplně na píí :D To je ale vždycky :)
Zemák v klídku,dvě jedničky .. Anglina,Čeják v poho.Tělák sem dneska nesnášela.
Pěkně nám dal do těla náš "drahý" pan ředitel .. Všecky sme odcházely z hodiny jak mrtvoly.Pak němina sme hráli bingoo,dva bonbony sem dostala mm :) Potom konečně cesta domů...Doma nuda u compu pak sem si šla konečně umýt kolo,to byla fakt desetiletá špína :D No pak se jeloo ven pěkně v mikině! Na hřiště zase jednou :) A doobře bylo..Pak sme chvilku hrály s klukama fotbal,teda spíš sme tam stály a sem tam koply,ale co hrály sme :) :) Pak sme se jely projet uplně sme si pokecaly.Zase si začínáme rozumět,mooc dobře to je..
Uplně si máme co říct a téma kluci,páč sme na tom zrovna teď v téhle věci stejně..No pak sem fárala domů,nachystat salátek na véču a zasednout ke kompu.Teďka na chvilku Gossip Girl a potom Chůva Fájn :) Pak do spršky a chrupkát :o) Těším se do postele dobrou papa :*

První jarní den..

21. března 2010 v 15:46 | Andrí |  Diary
..
Ahoj!Tak jak se máte prví jarní den? Já celkem fájn(narozdíl třeba od včerejška žee)
Ráno furt budu ještě spát budu ještě spát,a hovno vstávala sem o půl 9.No tak sem pak uklízela v pokoji,potom sme jeli s mamkou nakoupit a domů.Tak sem šla pověsit prádlo ven a pustila sem psa.Samozřejmě,že vylezl ten senilní debil soused se svojim čoklem,a můj pes se tak rozdivočil že mi okamžitě zdrhl..Tak sem pro něj jak debil musela utíkat..No mezitím začo pršet,takže sem prádlo zas sundávala,proč néé...No tak pak domů,to sem pro změnu utírala prach v pokoji a douklízela.Pak sem se vrhla na úkoly.Hodinu sedět nad úkolama,to je u mě něco nemožného.Ale drsně se to nehromadilo,takže už to mám aspoň všecko z krku.Mmm pak sem si uvařila kávičku a KONEČNĚ si chvilku odpočinula u compu,což dělám vlastně doteď.Ale segra je venku s kámoškou,tak půjdu asi ne chvilku za nima..Co doma že.Nic frčím.Mějte se krásně a užívejte jara!

A znova..

20. března 2010 v 18:52 | Andrí |  My world
<Miluju,miluju,miluju,miluju,miluju tu písničku!Nejlepší!
Takže včera pěkně zábava...Začalo to celkem dobře,dojela sem ke Kiki,šli sme naproti holkám pak všecky do hospy a čekaly sme až přijede evči ten její a přiveze sebou ty svoje kamarády.No Evča se dočkala,zato my měly nervy.Kreténi to sou skoro všicii.No ale coo,večer šel dál a my se elkem solidně bavily.Oni tam pak po sobě házeli kukuřicou,magoři :D Sem měla také nervy že sem furt musela chodit ven.A nevím přesně kdy,ale je to tu zase!!!
Ty návaly žárlivosti na kteroukoliv holku která se ocitne v blízkosti,strašné sebeužírání a bezelstné noci.Jo asi sem se zabouchla.Když naproti mě seděl taaaaak roztomilý kluk a nechoval se jak naprostý dement jak všichni ostatní u toho stolu.Akorát že sem ho za celý večer skoro neslyšela mluvit.Ale pokukovali se po sobě,pak si dokonce přesedl vedle mě,ale že by se začal bavit to ne.A ty jeho pohledy když sme šli někam pryč...Doprdelééé!!!
Já se asi hodinu pokoušela usnout,zase ty sny myšlenky...Platonická láska mě opět dostala.Kurva,piče!
Nechcíí.A to už sem byla tak vyrovnaná a celkem i spokojená se svým životem a zas se musí něco posrat.Ale tak,my už se asi dlouho nepotkáme,takže to snad časem přejde.Kéž by bylo včera všechno jinaka kéžbych nebyla taká pinda a aspon se s ním začala bavit,když už seděl vedle mě..
A dneska už sem zjistila na facebooku mé drahé jak se jmenuje a taky koho máme jako druhého splečného přítele-čubku,která neví co chce a co nejhorší že je i pěkná.Takže nic.Teď tu sedím,je mi nanic a uplně mě bolí břicho,zima mi je.Co je se mnou? To se mi snad ještě nestalo...Ale jo,vlastně jo..Jednou.Ale to bylo uplně jinak.Já nevím co dál :(

16.března

16. března 2010 v 17:26 | Andrí |  Diary
..
Ahooj! Tak sem to dneska ve zdraví přežila.Ještě zítra a pak už doufám že budu mít pokoj!Ale mazec celkem,60 lidí tam! Po třetí sem tam letos byla a zatím nejvíc lidí..Sedla sem si ke stolu ke dvěma holkám,které chodí na školu kam sem kdysi chodila i já a jednu sem si dokonce pamatovala.Tak sem tak poslouchala,o čem se baví,a zítra se asi uvidím na zeměpise se svým bývalým spolužákem a nebo s jedním jakoby bratrancem..No jak to probíhalo..
Přijeli sme jako poslední skoro,tak sme si sedli,a psala se mluvnická část,ta byla celkem v poho si myslím.pak čtvrt hodinky přestávka.Tu sem potřebovala,páč vždycky když zovna píšu,tak se mi chce šííleně na záchod tak sem hned letěla!
Pak se psala slohovka.Jááj co já sem tam psala za hovna to by ste nevěřili.Sem tam uplně o vlacích psala :D Téma jak cip taky..No pak sme mohli jít tak asistentka co byla s náma že máme hodinu čas že půjdem do cukrárny..Tak sem si dala indiánka a špičku a kapučínko ňám.No tak sem spíš poslouchala o čem se lucka a lucka bavily.No tak pak sme jeli do oder.Já hned spěchala do školy.Tak sme hodily řeč s holkama,sem přišla a jeden taky hoven od nás ze třídy uplně taký pohled jak mě viděl.A já uplně přes celou chodbu:Jaký je ... zklamaný,že sem se tady ukázala :D Mě už je to jedno,co kdo o mě říká jop. Tak pak sem šla za učitelem s kterým jedu zítra se domluvit,pojedem autem takže paráda a asi zas cukrárna.Né kurvá zachvilku léto a já začínám být pořádně zdechlá.Necvičím tolik jako dřív a jenom přijdu domů,zasednu ke kompu a jím.Vracím se do starých kolejí :( Ba né,to nedopustím! No tak pak sem šla k mamce k práci čekat a ni,jeli sme na město něco nakoupit domů a pak sme jeli.No poslouchám zábavové hity,a snažím se pochytit ty texty,v pátek akcia,možná takže pojedéém. Mmm co bych ještě tak řekla? Jo už vím! Zdály se mi uplně psychácké sny!První že sem musela parkovat naše auto do garáže a sjela sem z kopca a zabila se.Pak že sem šla lesem a všude byli samí hadi s očima a vychlamnou držkou a skákali po mě a vždycky mě uštkli.Fakt na psychárnu toto! :D Nic,už je to moc dlouhé konie! Báj
P.S.:Už si na fb nebudu přidávat ty magory z indie..Dneska mi jeden psal že sem jeho nejlepší kamarádka a že o mě chce všechno vědět! Hned bylo deleting!

15.března

15. března 2010 v 18:49 | Andrí |  Diary
Ahojky! Jak se máte? Já parádně.Konečně zase žiju ten bezstarostný život jak před lázněma.
Konečně,skoro žádné starosti.Ráno sem myslela že mě už asi mrdne,zas s níh venku!
Takže tenisky se zas nekonaly..No škola byla fájn,i když fákt nevím o sme dělali v matině tu sme si s evičkou povídaly novinky..Teda jáspíš poslouchala a komentovala :)
Škola byla celkem fájn,až na tělocvik nasrat tomu ředitelovi už,co on po nás chce za hovadiny..No neřešiit ho! Mmm,zítra jinak jedu zase do toho odporného FOKUSU do NJ na olympiádu z čj.Hahaha,nejlepší je,že z ní budu vědět možná tak to slohové kolo a to ještě kdoví jestli.No co,aspoň nemusím do školy.Ve středu jedu tež,ze zemáku,to mi ani evadí,páč s žárským jet na olympiádu je uplně o něčem jiném.
No jako 5 olympiád za nějaké dva měsíce,to už je nacvokárnu :D
Už snad nebudou žádné další..
Doma nudaa,niic sedím jenom u compu,nic se mi nechce.
Musím ještě kámošce pomoct s referátem takže jí jdu něco najít.Mějte se a držte mi následující dva dny palečký! Ahoj..

P.S. : už sem na to přišla s tím foťákem,byl zadaný jen blbý adresář,ale našla sem to takže fájn :)

Nemám ráda takové víkendy..

13. března 2010 v 17:05 | Andrii |  Diary
Dobrej,dobrej..Jak se vede? Já nemůžu říct že se mám špatně,ale jako "mít se dobře" taky vypadá jinak...
Nebaví mě víkendy kdy sedím doma,grr ať už je teplo,to mi bude jedno,
že v noci půjdu pěšo domů.V kose jako je teď bych ani za boha nešla.
No jako,byla sem venku,asi hodinku sme pokecali,ale ta zima je fakt děsná,a chtěla sem jít večer do hospy s kámoškou ale když ona by nešla a blá blá..
To už by bylo lepší jít sama.Sem strašně dechlá poslední dobou.Skoro vůbec necvičím,teda jako jo,každý den ráno a pak vždycky chvilku přes den ale to mi připadá do st málo.
Milujuu chůvu k pohledání.Nejlepší seriál hned po Gossip Girl,kterou už dojíždím do konce.Vždycky se nejvíc chlamu z těch hlodů od Fren :D :D
A nejhorší je,že mi nejdou dát fotky z foťáku do compu POŘÁD a už sem zkusila fakt všecko..Budu si muset asi kupit nové usbčko jinak nevím..Já ty fotky potřebuju dostat ven krucii.
Nic jdu,báj

Škola zase nezklamala..

10. března 2010 v 18:28 | Andrí |  Diary
Ahoj.Prostě nadpis mluví za všecko.Škola byla zase to samé co vždycky,že sem si ještě nezvykla.Dneska to bude celkem stručné,páč se nic moc nedělo.
Kreténi už mě neserou.Ale říkat o mě že poslouchám metal,a pak že sem se strašně změnila,to můžou fakt říkat jenom lidi kteří o mě ví kulové.Neřešíím :)
Občanků sem si užila.Sme kecali s Evčou s Markem a Pájou,ach sranda s nimá.Jo už zase sedím s Pavlem.
Příští týden mě čekají další dvě olympiády,asi mě už z toho mrdne.
Bože,děkuji za to,že sme se nepřestěhovali do Oder.Do takového města jako jsou Odry,bych se v životě nenastěhovala! Dnešní sezení na zastávce mi stačilo.Nějakých dvacet minut tam a poslouchat tam ty cigány to bylo za moc.
Já ten svůj komp a foťák asi někde prodám nebo já už nevím.Už asi čtvrtý den se marně pokouším dostat z foťáku do kompu fotky,bezúspěšně.
Jednou z toho facebooku asi zcvoknu,nebo ho smažu páč už mě to nebaví,sem celkem doost závislá,i když tam jenom sedím a čtu ty hovna co někteří píšou a přidávají,pardoon :D
Jo,pozoris na nás,možná že budeme mít třídní trička!! Nejtrapnější trika jaké kdy kdo měl,páč s šulínkama se na ničem nedohodnem. Adieu

Už sem zpět!

9. března 2010 v 12:58 | Andrí |  Diary
Ahojky.Já vím,já vím.Zase sem nenapsala..tentokrát ale za to mohl fakt,že sem byla nemocná.No ale už je mi líp,takže píšu.Víkend byl skvělý, i když chvilkama na mě šly zase ty moje dojebávací nálady ale jinak to bylo všecko dokonalé ^^
Akorát sem pak teda onemocněla ale zas sem nemusela dva dny do školy,tak aspoň něco.. :-)
No už mě to doma ale přestává bavit,a taky ten sníh,ten už mě uplně sere.Ale už to zas taje takže pohodká.

Cítím se poslední dobou strašně sama.Asi už ani nepoznám kdo sou skuteční kamarádi.Když sem doma tak se nikdo ani neobtěžuje napsat smsku,nebo na fb něco hezkého,a to když je někdo z lidí které já považuju za přátele nemocný píšu vždycky.Nevím.Sem asi fakt naivní nebo já nevím už jako.
Chtěla bych vypadnout někam hoodně daleko,kde by mě nikdo neznal,nebo zpátky do lázní,tam aspoň bylo doobře.Nic, jdu si pustit gossip girl,a zapomenout na chvilku na svůj život.

4.března

4. března 2010 v 19:52 | Andrí |  Diary
Ahojký! Jak ste se dneska měli? Já celkem fajn.Nevstávala sem nakonec v 5,páč mamča si přispala,takže sem vstávala normálně o půl 6 a to ještě první.No,tak o půl 7 sme vyjeli do Jičína.Přišli sme k doktorce,pohoda tam jeden člověk v čekárně jenom.No my sme tam vevnitř byli celkem dlouho.Má tam novou sestřičku,ta je taky fajn.Rovnou mě i zvážila když už sem tam byla a držím si stejnou váhu takže pohoda.No pak mi brala krev.Ty vole,celou zkumavku krve.No potom sme s mamkou šli do města,nakoupit něco málo domů.Jo chtěly sme koupit tvrdý plátkový sýr a nikde ho němli jako! No nakonec sme teda koupili v jednom obchodě.No pak sme se stavili k bábi na kávu.To zas bylo:Co ti dám? Nechceš perníčky? Nee,babi! Nechceš rajče? Nee babistejně ho vytáhla a dala ho přede měa já že ho jíst nebudu že nemám hlad né.Pak nasypala tyčinky a prej vem si já ještě donesu brambůrky.Já si nevzala a brambůrky nepřinesla.Tohle nemám ráda.Když mi někdo furt nutí něco co nechci.No tak pak sme jeli ještě do textil halle do oder na ponožky,no nekupto za 5 kč jedny! Tak mám šestery a segra s mamkou tež nějak tak.
Příjezd domů,vybalování nákupu a segra si teprve vstávala jako,frajerkaa,o půl 11.Já sem pak šla uklízet pokoj a utírat prach.No přitom sem se dívala na Znovu 17.Pak oběd a konečně sem se na chvilku dostala na komp.Pak sem si četla časopis.Mmmm jinak sem nedělala asi nic.Zítra zas do školy noo..Jo a asi tady napíšu až v neděli,páč jedu za mýma suchdolskýma na noc těšíím saa.
Ty jo já sem teď tak vyrovnaná,blog mi děsně pomáhá.Už mi nevadí ani ty pochybné existence z naší třídy.Jako jo vadí,ale seru na ně.No nic jdu do sprchy a do postýlky,dobrou pa

3.března

3. března 2010 v 19:41 | Andrí |  Diary
Zdravstvoo! Jak se vede? Já dneska uplně pohodkáá.Ráno sem jela k té kožní,neplešatím,je to prej normální :) No dostala sem nějakou vodičku a zítra musím jet do nemocnice na odběry krve,jestli nemám nějaké problémy.Nejíc mě jako dostalo:jdu s mamkou na kožní,páč když sem šla minule sama sestra na mě uplně zapoměla a už vzala dvě baby přede mnou čubka stará :DNo jako tak sme přišli a mamka tam celou hodinu a půl kecala s nějakou svojí kámoškou a já tam seděla a nudila se jak ta největší píííí..Sem jí hned za to nadala jakoo,příště jdu sama.No pak sme šli s mamkou na město.A vyfotit se.Ježiš ten fotograf to byl nějaký...smrděl jak cejp.Ale fotky se celkem povedly mě vyretušoval aji :D
No pak sme šli na matriku ale ještě je brzo až za měsíc.Já už chcu občankůůů :/ No nakonec sem se rozhodla že do školy už nejdu a zítra tež nejdu že.A to se zrovna jde do dělňáku do kundy..!A já si hezky budu vstávat v pět ráno,proč ne..Takže chci jít už v 9 spát.No jinak sem byla doma,furt sem se nemohla odtrhnout od komplu,já sem fakt strašný závislák,ale pak nakonec jo,sem hodinu cvičila zas po dlouhé době.Ještě rotoped pak na chvilku a bude.No pak sem si početla mamka mi koupila Lovestar,než to zas dočtu...Mám nějakou ukecanou náladu takže jdu asi na chat s někým hodit řeeč.Čuus

2.března

2. března 2010 v 21:38 | Andrí |  Diary
<Víte co sem psala včera na začátku?Tak dneska odpoledne sem se smála až tak že mě bolel úsměv :-)
Ahojkýý! Jak se vede?Dnešek byl uplně nejvííc hlavně odpoledne.Ráno bylo mínus 2,takže jarní bunda se zase nekonala,co už.Ale v teniskách už chodím normálně.
No,ve škole to celkem šlo,první hodinu sme se dívali na video o nějakém doktorovi z Osvětimi,hnus to byl a drsně sem u toho usínala.Pak anlina,pohodaa,jako vždy.Chemie mě vysála uplně totálně,shodly sme se s holkama že naše učitelka na chemii je lidský vampír,dokáže z člověka vysát všecku energii.Pak byla fyzika,pokus s kyvadlem božee.Pak matika jo to byla celkem pohodka.No a pak se šlo do penny nakoupit věci do vaření a sváču.Před náma tam byli ještě kluci a taky cosi kupovali do vaření a pak nám ta prodavačka říká,že dneska určitě máme nějaké vaření nebo co že už sme třetí co dneska kupujou pudinky.Njn,devítka peče! No tak sme přišli jako poslední samo do hodiny..
No zjistili sme že máme ve třídě čorky,nám ukradly ty dvě čubky kypřící prášek a ani se k tomu nepřiznaly,pitky vyjebané co umí jenom pomlouvat.No tak sme upekly koláč a musely sme ho nechat v ledničce ve škole zchladnout,zítra si ho berem dom.Odcházeli sme z kuchyňky jako poslední.Pak holky že má jet Kiki s nima do Heřmánek že půjdou na kofolu do Čůvku.No po velmi rychlé doluvě sme se rozhodli,že nakonec pojedem k Evičce domů všecky čtyři.V buse to bylo velice zajímavé,hlavně to placení.Kikina:Pane řidiči,já vám to vysvětlím.Já jezdím do Jakub ale teď jedu do Heřmánek a jestli byste mi to dal za poloviční.A on jakože jo a říká:10 peněz.Tak holky uplně chlamu.Já sem platila a říkám poloviční.A on no to by šlo.7 peněz.Zas chlama.Pak nastoupil Kuba Ondřej,Evičin otravný bratranec,tak Evka dělala že tam není ale viděl ji,takže přišel za náma dozadu.No ty jeho kecy.Pak sme šli se Šušňou,ta si hodila domů věci a šlo se k Polákovým.Doma byl jenom Peťa,Evčin brášin takže v klidu.Tak sme sedli,vytáhli sme vínko,zelenou a dali sme si kafe.Evča vařila polívku a špagety tak to musela hlídat.Hlavně že:Moje mamka přijede až v 6.Asu ve 4 kurva,mamka přijela! Jak nás viděla tak měa dost.Já mám z její matky dycky dost.Hej co my sme se s nima nachlamali,také hlody jak nikdy.Už sme pozvané k Peťovi na narozky a možná že půjdu s nima na zábavu do toho čůvku ale to ještě nevím.No pak se šlo pěšo do Jkaub,to bylo taky.Sme si zpívaly naše zábavové hitovky po cestě jak debili,ještě že nás nikdo neslyšel.Pak cesta domů s mamkou autem.Doma to chvilku vypadalo,že se půjde na pivko ale našim se nechtělo,takže nic.Nevadíí.Zítra jdu do školy asi jenom na poslední 3 hodiny,jupíí.Jdu konečně k té kožní,sem zvědavá co se mnou je.Nejvíce den ale dneska,užila sem si ho.Dobrou noc!

1.března

1. března 2010 v 18:20 | Andrí |  Diary
<Chtěla bych se umět zase od srdce a nahlas zasmát,ale moc to nejde..:(

Čaukýý.Rozhodla jsem se,že zase začnu psát každý den,nebo aspoň pokaždé co bude čas páč mám už plnou hlavu a zabíjí mě to,nemám se kde vypsat ze svých problémů.No jak se máte?Já dneska tak nijak..Ráno niiic,akorát sem KONEČNĚ šla v teniskách a zítra,pokud nebude mrznout už chci jít v jarní bundě.Konečně teploučkoo!!Jupíí..Těšíím na léto.No škola mě srala hned jak sem tam přišla a to je teprve pondělí.No tak hodiny celkem v klidu,jenom v zemáku sem myslela že mě mrdne! Jako už sem byla letos na dvou olympiáách v okrese,na jednu ještě asi pojedu a dneska mi učitel ze zemáku řekl že nejspíš budu psát další.Mě by jeblo z toho!Todle už nechcíí na střední.Nu,jinak jako se mi chtělo straaašně chrápat celý den.V těláku sme dělaly volejbal my sme s Aňul dostali do trojice to největší poleno,co nám to furt kazilo.Nic.No jako jedu domů,uplně sem dneska seděla zas po nějaké době vpředu vystoupím,a vidím že mamka někam jede autem.Tak sem si na ni u cesty počkala a jela sem s ní zpět do Oder.Konečně sem poslala ty přihlášek,teď už budu jenom čekat.No pak sme šli nakoupit a jelo se zase domů.Mám žravků dneska krutibrkooo!
Musím to vysportovat..Ségra totiž upekla moc dobrou buchtu a už to bylo.A zítra pečeme bebe buchtu ňááám.No všechen zbylý čas sem proseděla u počítače,a to sem si včera řekla,že budu řešit svou závislost na fb a hovnoo.Měla bych se učit račii,ale to mě ani nehne.Šak samé jedničky tak coo.
Btw.paají mi uplně neskutečně moc vlasy,bojím se co se mnou je a taky toho(a toho možná ještě víc než toho prvního)že budu plešatá.Kurva nééé :/ :(